O nas
Nasza praca jest naszą pasją.

 

Naszą misją jest znalezienie kosmetyków wyróżniających się swoimi niebanalnymi składami i szerokim spektrum działania. Nieustannie poszukujemy produktów z branży zdrowia i urody, które chętnie przetestujemy oraz przedstawimy zarówno na naszym portalu, jak i w mediach społecznościowych. Bardzo wnikliwie przyglądamy się kosmetykom i staramy się wybierać tylko te najlepsze. Opisując dany produkt, przedstawiamy zarówno jego wady, jak i zalety. Wiemy, że nie ma kosmetyków idealnych, dlatego zawsze przedstawiamy tylko szczerą i rzetelną opinię. Z BEST SKIN CARE dowiesz się, jakie kosmetyki kupować, a jakich unikać.

 

 
Nasza redakcja:

 

Anna

Współautorka BestSkinCare.pl, kosmetolog, dermoekspert, redaktor kosmetyczna, analityk chemiczny.


W branży kosmetycznej bez przerwy od 16 lat. Doradca branży beauty, specjalista od mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego dla branży kosmetycznej. W wolnym czasie uwielbia poznawać i testować kosmetyki oraz czytać i analizować ich składy. Miłośniczka kultury portugalskiej. Na co dzień mieszka w Lizbonie.

 


 

 

Edyta

Współautorka BestSkinCare.pl, kosmetolog, wizażysta, redaktor kosmetyczna, copyrighter.
 

Człowiek wielu umiejętności, pasjonatka zdrowego stylu życia. Kosmetologia jest jej wielką miłością, pasją i powołaniem. Kocha to, co robi, pracuje z wielkim zaangażowaniem i starannością. Będąc profesjonalistą nieustannie podąża za dynamicznie rozwijającym się rynkiem usług beauty.