O nas
Nasza praca jest naszą pasją.

 

Naszą misją jest znalezienie kosmetyków wyróżniających się swoimi niebanalnymi składami i szerokim spektrum działania. Nieustannie poszukujemy produktów z branży zdrowia i urody, które chętnie przetestujemy oraz przedstawimy zarówno na naszym portalu, jak i w mediach społecznościowych. Bardzo wnikliwie przyglądamy się kosmetykom i staramy się wybierać tylko te najlepsze. Opisując dany produkt, przedstawiamy zarówno jego wady, jak i zalety. Wiemy, że nie ma kosmetyków idealnych, dlatego zawsze przedstawiamy tylko szczerą i rzetelną opinię. Z BEST SKIN CARE dowiesz się, jakie kosmetyki kupować, a jakich unikać.

 

 
Nasza redakcja:

 

Anna - Kapitan BEST SKIN CARE
W branży kosmetycznej bez przerwy od 13 lat. Z wykształcenia – analityk chemiczny- kosmetolog, z zawodu – dermoekspert, doradca branży beauty, specjalista od mediów społecznościowych oraz marketingu internetowego dla branży kosmetycznej. W wolnym czasie uwielbia poznawać i testować kosmetyki oraz czytać i analizować ich składy. Miłośniczka kultury portugalskiej. Znawca smaków i specyfiki życia w Lizbonie. Mieszka gdzieś pomiędzy Krakowem a Lizboną.

 


 

 

Edyta- Redaktor BEST SKIN CARE

Na co dzień kosmetolog, wizażysta, troskliwa mama i żona w jednej osobie. Wybitny specjalista w dziedzinie profesjonalnego dbania o urodę w gabinecie kosmetologicznym. W branży kosmetycznej od 9 lat zawsze na pierwszym miejscu stawia na profesjonalizm. Uważa, że świadoma pielęgnacja twarzy i ciała leży w zasięgu każdej z nas. Kocha kosmetyki i świat piękna. Uwielbia poznawać nowości kosmetyczne. W życiu i w pracy zdeterminowana, jeśli czemuś się poświęca to na 100%.