ARCHIWUM

EKOCUDA — Targi Kosmetyków Naturalnych — Czy warto się wybrać?

Uwielbiasz marki niszowe i niepowtarzalne? Koniecznie przyjdź na targi EKOCUDA!

Wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy weekend dla miłośników kosmetyków naturalnych. 21-22 kwietnia, w Warszawie — w dogodnej lokalizacji, jakim jest Dom Towarowy Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 swoje produkty zaprezentuje aż 150 różnych marek kosmetycznych. W tym roku będzie wyjątkowo! Między innymi dlatego, że dla odwiedzających targi przygotowano wiele atrakcji – takich, jak warsztaty oraz otwarte wykłady. Stoiska będą znajdować się aż na trzech piętrach.

"Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to już czwarta edycja wydarzenia w Warszawie, które odbędzie się ponownie w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Minioną, trzecią edycję targów odwiedziło blisko 11 000 osób!."

Ekocuda to wspaniała okazja, aby odkryć tajniki kosmetyki naturalnej, wypróbować kosmetyki, uzyskać profesjonalną poradę. Takie wydarzenia to także okazja, aby porozmawiać z właścicielami marek. Takie spotkania dają możliwość, aby te naturalne cuda dokładnie obejrzeć, dotknąć, spróbować, sprawdzić konsystencje, przetestować i ... powąchać oraz dokonać zakupu w przystępnej cenie.
Spotkajmy się na EKOCUDACH!

Od samego początku Ekocuda wspiera marka Annabelle Minerals. Sponsorem strategicznym wydarzenia jest marka Naturativ, specjalizująca się w naturalnych kosmetykach pielęgnacyjnych. Jedyna polska marka z międzynarodowym certyfikatem naturalności NATRUE.

NIEZBĘDNE INFORMACJE:

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Adres:
Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25, Warszawa

Daty i godziny:
21 kwietnia SOBOTA w godzinach: 11:00 - 19:00
22 kwietnia NIEDZIELA w godzinach: 11:00 - 18:00

Lista wszystkich 150 wystawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych znajduje się TUTAJ. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie targów: EKOCUDA, oraz w Social Mediach: FACEBOOK , INSTAGRAM.

Do zobaczenia!

 

<< Wróć do poprzedniej strony