ARCHIWUM

EKOTYKI - Targi Kosmetyków Naturalnych Katowice 27 kwietnia 2019

Wiosenne Ekotyki w Katowicach!
Szykuje się prawdziwe święto ciała i zmysłów - w sobotę 27 kwietnia już po raz trzeci w Katowicach odbędą się targi kosmetyków naturalnych!

Miło nam poinformować, że jesteśmy jednym z patronów medialnych tego niesamowitego wydarzenia!


Ekotyki to największe na Górnym Śląsku wydarzenie dedykowane naturalnej pielęgnacji. 27 kwietnia Galerię Szyb Wilson w Katowicach wypełnią wyjątkowe marki, które opierają produkcję swoich kosmetyków na naturalnych surowcach. Znajdziecie tu ogromny wybór kosmetyków organicznych, wegańskich, nietestowanych na zwierzętach, a także zdrowe detergenty, naturalne świece i ekoakcesoria.


Owocowe peelingi, kolorowe, ręcznie wykonane mydła, pachnące olejki do ciała, nawilżające kremy i inne naturalne mikstury czekają na odkrycie! Ekotyki to świetne miejsce dla tych, którzy lubią dotknąć, powąchać i wypróbować kosmetyki na własnej skórze. Wyjątkowa okazja do bezpośredniego kontaktu z twórcami naturalnych kosmetyków i dobrania produktów do potrzeb własnej skóry. Ale przede wszystkim to targi - tu załapiesz się na wyjątkowe promocje, skorzystasz z rabatów i ofert specjalnych, ale też po prostu się potargujesz :) Oprócz 90 wystawców, którzy zjadą do Katowic z całej Polski, na gości Ekotyków będą czekać kreatywne warsztaty, porady specjalistów od pielęgnacji skóry, kącik dla dzieci oraz foodtrucki ze zdrowym, pysznym jedzeniem! Nie przegap, powiedz znajomym i rodzinie! Dbaj o siebie naturalnie!


Wstęp na targi jest bezpłatny!
Kiedy? Sobota, 27 kwietnia w godzinach 11:00-18:00
Gdzie? Katowice, Galeria Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1

——
Ekotyki to autorski pomysł Karoliny Kiepas - wegetarianki i aktywistki prozwierzęcej. Pomysł
na targi zrodził się w 2016 roku, gdy zmieniła swoją pielęgnację i znalazła naturalne
zamienniki ulubionych kosmetyków z drogerii.
—-
Link do wydarzenia na Facebooku, gdzie śledzić można ogłaszanych przez organizatorów
wystawców oraz czekające na gości niespodzianki:
https://www.facebook.com/events/286303815396434

<< Wróć do poprzedniej strony