ARCHIWUM

Organiczne Masło Shea DUAFE – S.O.S dla skóry.

Podczas zimy nasza skóra cierpi. Ciągłe zmiany temperatury, wiatr, mróz, słońce, ogrzewanie przyczyniają się do pęknięć, przesuszenia, spierzchnięcia i dyskomfortu. Czy istnieje jeden produkt, który zaradziłby tym wszystkim problemom? Zdecydowanie tak!

Masło shea wytwarzane jest z orzechów drzewa o nazwie Masłosz Parka lub Butyrospermum parkii rosnących w Afryce. Jest to jeden z najbardziej naturalnych kosmetyków, który dostarcza nam natura.

Masło Shea DUAFE to w 100% naturalny, organiczny produkt przywieziony osobiście przez właściciela marki z Ghany.

My zakupiliśmy je w pięknym, ceramicznym słoiczku, które zachwyciło nas swoim urokiem. Dostępne jest również w zamykanym i na pewno bardziej poręcznym i praktycznym szklanym słoiczku z pokrywką. Jego miękkość i puszystość jest wyjątkowa. Nigdy nie spotkaliśmy masła Shea nierafinowanego o takiej niesamowitej konsystencji. Ten puch ogrzany w dłoniach zamienia się w sekundę w lekką, odżywczą mgiełkę. Nie podrażnia, jest bardzo wydajne i pachnie bardzo naturalnie- lekko orzechowo. W przeciwieństwie do większości maseł dostępnych na rynku, które mogą być twarde i grudkowate, nie wymaga ono specjalnego ogrzewania ani pocierania.

Masło Shea - S.O.S dla skóry.

Jest multifunkcyjnym, idealnym preparatem do „zadań specjalnych” takich jak otarcia, przesuszenia, podrażnienia, odmrożenia. Jest też doskonałą maską dla włosów, która odżywia, nawilża i dodaje blasku każdemu rodzajowi włosów. Jest niezastąpione, nie tylko zimą.

Często zastanawiamy się, które masło shea wybrać, białe czy żółte? Jaka w zasadzie jest różnica?

Wszystko wyjaśnia ten film, prosto z Ghany:

 

Więcej informacji na temat tego wyjątkowego produktu znajdziecie na stronie www.masloshea.com.pl
Nasze masło shea kupiliśmy tutaj: http://www.duafe.eu/sklep/

Jesteśmy zachwyceni masłem shea firmy Duafe. Puszysta konsystencja i niesamowite działanie regenerujące skradło nasze serca.
 

 

 

<< Wróć do poprzedniej strony