ARCHIWUM

Pomadki do ust Eveline Color Edition

Konsystencja pomadki COLOR EDITION zapewnia przyjemną aplikację, jest kremowa i ultralekka. Dodatkowo formuła wzbogacona w masło aloesowe i witaminę E intensywnie nawilża i odżywia skórę ust. Tej jesieni do rodziny pomadek dołącza 6 nowych kolorów: od mlecznej czekolady, przez subtelny odcień różanych ogrodów, po zmysłową, klasyczną czerwień, zdobędą damskie i męskie serca.My pokażemy Wam 3 z nich:
#724 Summer Blossom w kolorze słodkiego, zgaszonego różu
#728 Mocha Kiss kolor kawy z mlekiem, nude z lekkim błyskiem
#729 Deep Red klasyczna czerwień w nienachlanym i stonowanym wydaniu

 Pomadki mają piękne, złote opakowania. Wyglądają luksusowo i w dodatku są bardzo trwałe. Napisy nie ścierają się podczas codziennego użytkowania czy noszenia w kosmetyczce. Mechanizm działa bez zarzutu, skuwka szczelnie chroni sztyft i nie otwiera się samoczynnie. Konsystencja jest bardzo kremowa i aksamitna, bardzo dobrze się z nią pracuje. Sama pomadka ma niezwykle lekki i przyjemny zapach, który utrzymuje się na ustach tak długo, jak szminka, co niewątpliwie uprzyjemnia jej stosowanie. Kolory są dość dobrze kryjące, ale nie jest to na pewno 100% krycia. Nie zastygają – mają satynowe, lekko błyszczące wykończenie, chyba nawet z dodatkiem bardzo drobno zmielonych drobinek. Nie wysuszają warg, co dla mnie jest niezwykle ważne.

Pomadka nie zbiera się nieestetycznie w kącikach ust ani w zagłębieniach warg. Nie „rozlewa się” poza kontur ust. W kwestii trwałości. Szminka nie zastyga, tak jak już wspomniałam, więc zostawia ślad na szklance czy filiżance. Szybko się zjada, ale równomiernie, bez plam czy dziwnie wyglądających prześwitów. Dopóki nie musisz jeść i pić trzyma się bez zarzutu. Dla mnie to pomadka na co dzień, kiedy nie wymagam od swojego wyglądu perfekcji trwającej wiele godzin oraz mam czas i sposobność na poprawki makijażu ust. Na wielkie wyjścia bym jej nie użyła. Co nie zmienia faktu, że bardzo się polubiłam z tym produktem, jest szeroko dostępny, w dobrej cenie, opakowanie i konsystencja – super. Nie wysusza i gwarantuje ekspresowy, piękny look!

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie zdjęć bez zgody autora zabronione.

<< Wróć do poprzedniej strony